Kurumsal

        Şirketimiz 01/02/2017 tarihinde Ardahan İlimizde kurulmuş olup hem Ardahan İlimizde hem de ülkemizin diğer bölgelerinde Medikal, İnşaat, Otomotiv, Taşımacılık, Gıda, Temizlik ve Kırtasiye kollarında hizmet vermektedir.

        Firmamız kısa sürede başta ilimizde olmak üzere ülkemizin diğer illerinde de güvenilir ve geniş iş yelpazesi ile tanınır hale gelmiştir.

 

Tuncer ÇAKMAK

Yönetim Kurulu Başkanı

        Yönetim Kurulu Başkanımız Tuncer ÇAKMAK 1965 yılında Ardahan Ölçek Köyü doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Ardahan ilinde tamamladıktan sonra Ardahan İl Türk Telekom Başmüdürlüğünde 33 yıll şef teknisyen kadrosunda hizmet vermiş ve 2016 yılında emekli olmuştur. 

        İki çocuk babası olup, oğlu Tolga ÇAKMAK şirket yönetiminde kızı Eczacı Cansu Çakmak ise Ardahan Manolya Eczanesinin sahibidir. 

 

 

Tolga ÇAKMAK

Yönetim Kurulu Başkanı Vekili

 

        Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tolga Çakmak, Ardahan doğumlu, ilk öğrenimini Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) da, orta öğrenimini Ardahan 23 Şubat İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini ise Ardahan Lisesinde tamamlamıştır.

        Üniversite eğitimini Ardahan Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümlerinden mezundur.

        13 yıl Ardahan Adliyesinde memuriyet görevinde bulunmuş, şirket yönetimine geçmek üzere bu görevinden Devlet Memurları Kanunun 94. Maddesi gereği çekilmiştir.  

        Okumuş olduğu Adalet bölümü üzerinden hukuk fakültesi öğrenci adayıdır.

        Üst düzey yöneticilik dahil olmak üzere bir çok alanda çeşitli belge ve  sertifikaları bulunmakla birlikte orta düzey ingilizce dili bilmektedir.

        Kamu İhale Kanuna hakim olup çeşitli makale ve emsal niteliği taşıyan kararlarda bilgi sahibidir.

        Biyomedikal alanında da çeşitli eğitimler alarak tıbbi cihaz tamir, tadilat ve yedek parça konusunda gerekli bilgiye sahiptir.

 

Salih DEMİRTAŞ

İhale Operasyon Müdürü

        1987 yılı Erzurum doğumlu olup İlk, orta ve lise eğitimini Erzurum ilinde tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi 4 yıllık İşletme Fakültesi mezunu olup 13 yıl boyunca Emniyet Teşkilatında Polis Memuru olarak görev yapmış ve 2017 yılında görevinden ayrılarak şirket yönetiminde yerini almıştır.

        Başta bilgisayar işletmenliği olmak üzere bir çok alanda sertifikası mevcut olup halkla ilişkiler konusunda gerekli eğitimleri almış, kişisel diyalog konusunda uzmandır.

        Üst düzey yöneticilik dahil olmak üzere bir çok alanda çeşitli belge ve sertifikaları bulunmakla birlikte, Kamu İhale Kanuna hakimdir.